Project-Art Pracownia projektowania i aranżacji wnętrz Project-Art Pracownia projektowania i aranżacji wnętrz Project-Art Pracownia projektowania i aranżacji wnętrz

A oto lista naszych podwykonawców - rzetelnych, sprawdzonych firm, które współpracują z nami od lat, przez co współpraca z nimi to czysta przyjemność i oszczędność, tak cennego obecnie, czasu:

 

ESELTE

Firma zajmująca się kompleksową realizacją projektów inwestycyjnych i budowlanych.

Firmę ESELTE tworzy wykwalifikowana kadra projektantów, inżynierów, koordynatorów projektów oraz inspektorów budowlanych, posiadających wszelkie niezbędne uprawnienia.

Firma posiada wysoką polisę OC od prac własnych i podwykonawców.

 

GTM Meble

Firma specjalizujaca się w produkcji wysokiej jakości mebli na zamówienie. Głównym założeniem firmy jest zaprojektowanie, wyprodukowanie oraz montaż mebli funkcjonalnych według indywidualnych potrzeb każdego klienta, mając na uwadze jego upodobania stylistyczne i kolorystyczne, z uwzględnieniem najnowszych trendów w dziedzinie meblarstwa.

Szczególny nacisk kładziony jest na detal wykonania oraz dokładność montażu.

 

Parkiet WAWA

Firma Parkiet Wawa zajmuje się sprzedażą i wykonaniem podłóg drewnianych oraz profesjonalnym doradztwem z zakresu doboru odpowiednich materiałów chemicznych do ich wykończenia. Gwarantuje doskonałą jakość realizacji, współpracując wyłącznie z wykwalifikowanymi firmami parkieciarskimi. 

 

Mart Hurt

Firma, istniejąca od 1991 roku - Dba o każdy szczegół; począwszy od wyselekcjowanego materiału swoich produktów, proporcjonalnych cen, szerokiego asortymentu, pomocy ze strony architektów, niezwykle miłej obsługi, kończąc na punktualnej dostawie.